Zestaw herbat Demmers: dla kogo taki prezent?

Home  >>  Katalog  >>  hotel Internet i komputery  >>  hotel Sklepy internetowe  >>  Zestaw herbat Demmers: dla kogo taki prezent?

Zestaw herbat Demmers: dla kogo taki prezent?

Zestaw herbat Demmers: dla kogo taki prezent?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – i dla smakosza, i dla kogoś, kto dopiero zaczyna podróż po świecie tego napoju. W sklepie Demmers znajdzie się zestaw herbat dla każdego. O jego dopasowaniu do obdarowywanego przesądzają okazja i okoliczności.

Zestaw herbat na wielkie okazje…

W wielu domach herbata jest codziennym napojem, podawanym do niemal każdego posiłku. Tym trudniej przygotować dla ich mieszkańców odpowiedni podarunek. Herbaciarnia Demmers pozwala na skomponowanie własnego zestawu herbat, ale niezdecydowanym poleca gotowe. Wśród nich jest np. kompozycja S55, na którą składa się Owocowy Raj (herbata owocowa), Mango Green (zielona), Bio Sweet Orange (czarna). Teahouse proponuje także mieszanki herbat na konkretne okazje, jak Na zawsze razem (na ślub lub ważne rocznice), Be my Valentea (na – jakżeby inaczej – walentynki) czy Magia Świąt (herbata bożonarodzeniowa).

…i kompozycje herbat na te mniejsze

Herbaciarnia proponuje też zestawy przeznaczone na upominki wręczane tak po prostu, bez większych powodów. Znajdą się wśród nich kubki, zestaw herbat z zaparzaczem, z filiżanką czy po prostu puszki. Niektóre z nich sklep poleca jako prezent np. dla pracowników. Demmers ma także kompozycje herbat dobrane specjalnie dla koneserów: 100 g herbaty zielonej Imperium Słońca (ze skórką pomarańczy i kwiatem słonecznika), a do tego 100 g herbaty czarnej Dzika Wiśnia. W połączeniu z profesjonalnymi akcesoriami do parzenia napoju zestaw stworzy zapamiętany na długo upominek.

Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej herbaciarni.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 13.11.2018 15:44:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz