Wilk do mięsa przemysłowy

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  hotel Kuchnia  >>  Wilk do mięsa przemysłowy

Wilk do mięsa przemysłowy

Wilk do mięsa przemysłowy

Każda restauracja i punkt gastronomiczny musi posiadać pewne specjalistyczne wyposażenie. Zadbaj o to, aby w Twojej profesjonalnej kuchni znalazł się wilk do mięsa przemysłowy.

Wilk do mięsa przemysłowy – miej pewność świeżości mięsa

Każdy szef kuchni odpowiada za jedzenie i potrawy, które podaje klientom. Odpowiada za ich świeżość oraz jakość. Najłatwiej podczas zakupu mięsa można stwierdzić jego jakość, gdy znajduje się ono w całym kawałku. Kupując zmielone mięso nie masz pewności, że nie zostały dodane do niego dodatkowe składniki, które mogą być szkodliwe dla zdrowia lub po prostu niechciane. Wilk do mięsa przemysłowy pomoże Ci zmielić samodzielnie mięso bez użycia dużej ilości siły i w krótkim czasie.

Możliwości przemysłowego wilka do mięsa

Wilk do mięsa przemysłowy automatycznie może zmielić duże ilości mięsa. Dostępne są różnego rodzaju końcówki, które pozwalają na uzyskanie mięsa zmielonego drobno lub grubiej w zależności od potrzeb. Możliwe jest również mielenie innych produktów. Większość dostępnych modeli urządzeń jest wykonanych ze stali nierdzewnej. Są to bardzo trwałe produkty, które z pewnością będą służyć przez długie lata.

Wilk do mięsa znajdziesz w sklepie:

Gastro Salon

tel.: 501 869 226

e-mail: [email protected]


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 24.08.2018 03:59:23)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.11.2017 06:40:56)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz