Turystyczna piosenka hitem internetu

Home  >>  Katalog  >>  hotel Kultura i sztuka  >>  hotel Film  >>  Turystyczna piosenka hitem internetu

Turystyczna piosenka hitem internetu

Turystyczna piosenka hitem internetu

Zbiór starannie selekcjonowanych smiesznych filmików i animacji z sieci. Czasem ktoś wrzuca do sieci filmik z wyjazdu w którym śmieszny sposób przewraca się albo przedstawia podobną całkiem komiczną sytuację.

Mało kto wie że całkiem sporo takich filmików w internecie nigdy nie zginie. Takie video przerabiane są i przerabiane na dziesiątki śmiesznych sposobów. W serwisie www.śmieszne-filmy.pl umieszczamy tylko te najbardziej śmieszne filmiki jakie udało się znaleźć w serwisach społecznościowych. Zabawne filmiki pogrupowane są w specjalne kategorie śmieszne animacje i miliony innych filmików zobacz bo znajduje się tam tylko te najbardziej śmieszne.

Czasem film nie do końca udany nazywa się mianem spalonego filmu, natomiast nie bardzo śmieszny film zazwyczaj nazywamy sucharem. U nas nie znajdziesz sucharów. Pamiętaj że to co cieszy Ciebie, nie nie musi bawić innych więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponure filmiki na których brat nagrywa siostrę wykręcając jej jakiś śmieszny numer, albo kolega robi dowcip współlokatorom z mieszkania i wszystko nagrywa i wgrywa do sieci.

Kolejnym gatunkiem filmików jaki znajdziesz w zasobach serwisu jest kompilacja wszelkiego rodzaju faili czyli zebranych najfajniejszych wypadków jakie dało się się zarejestrować kamerą. Zobacz nurek z jaworzna bowiem jest to jedne z popularniejszych filmów w serwisie.

Jeżeli zabawny filmik jest zrozumiały tylko dla wybranej grupy odbiorców np. kumpli z szkoły czy też prezenterów wcale musi oznaczać że nie jest zabawny dla innych. W zestawieniu filmików przedstawiamy materiały według np. ilości wyświetleń o konkretnych osobach np. o człowieku z kosmosu, lub też o medialnym wydarzeniu, nowości na rynku czy parodii kinowego filmu. Popularność tematyczna filmików zmienia się ciągle, w określonym kontekście pojawiają się wciaż nowe filmy stanowiące formę komediowego komentarza wobec codziennej rzeczywistości.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 67 (ostatnio: 14.08.2018 16:36:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz