Trussardi Jeans

Home  >>  Katalog  >>  hotel Firmy wg branż  >>  hotel Odzież  >>  Trussardi Jeans

Trussardi Jeans

Trussardi Jeans

Marka Trussardi Jeans należy do jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych włoskich marek. Nic w tym dziwnego, ponieważ już od ponad 100 lat zachwycają oni miłośników mody swoimi wyjątkowymi kolekcjami. Są oni niezwykle przywiązani do swojej tradycji, dzięki czemu zyskują kolejne rzesze wiernych klientów, którzy chętnie powracają do nich na zakupy. Początkowo zajmowali się oni produkcją luksusowych skórzanych rękawiczek, z czasem poszerzając swój asortyment. W dniu dzisiejszym są oni jedną z wiodących marek na rynku odzieżowym – ich oferta obejmuje damskie i męskie koszulki, koszule, spodnie, swetry, sukienki i wiele innych.

W latach siedemdziesiątych Trussardi Jeans przyjęło logo, które jednocześnie stało się wiodącym znakiem rozpoznawalnym. Miał też zapobiec podrabianiu produktów. Jest to chart, który pojawia się w każdej kolekcji. Dzisiaj kojarzy się ona przede wszystkim z luksusem, wysoką jakością i szykiem. Jest wybierana przez kobiety i mężczyzn na całym świecie.

Produkty Trussardi Jeans dostępne są w sklepie Visciola Fashion – odwiedź naszą stronę internetową i wybierz dla siebie coś wyjątkowego. Zapraszamy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 03.05.2019 04:14:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz