Transport pasz

Home  >>  Katalog  >>  hotel Firmy wg branż  >>  hotel Transport  >>  Transport pasz

Transport pasz

Transport pasz

Nowoczesny przemysł spożywczy nie mógłby istnieć bez transportu pasz. Nasza firma łączy rolników z hodowcami, dzięki czemu może rozwijać się przemysłowy chów zwierząt. Spożycie mięsa w naszym kraju jest bardzo duże, zwracamy też uwagę na jego jakość. Najbardziej cenimy sobie oczywiście produkty spożywcze pochodzenia rdzennego. Warto mieć na uwadze, że w całym procesie produkcyjnym kolejnych porcji tusz wieprzowych czy wołowych firma Stando ma swój udział.

Transport pasz odbywa się za pomocą specjalnych ciężarówek. Obowiązkiem dostawcy jest zapewnienie higienicznych i sterylnych warunków transportu. Naszą troską obejmujemy także proces załadunku oraz rozładunku. Przewożenie pasz wymaga posiadania certyfikatu GMP+, który będzie poświadczał, że dany kierowca oraz jego sprzęt spełniają wymogi określone przez odpowiednie organy.

Jak w każdej innej usłudze, tak i w przypadku transportu pasz skupiamy się na spełnieniu oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy świadomi, jak wielką wagę ma precyzyjność i terminowość dostaw. Chodzi bowiem o zapewnienie regularnych dostaw paszy przeznaczonej do spożycia dla zwierząt hodowlanych. Ewentualne braki mogłyby zaburzać proces hodowli, a przez to narazić właścicieli na straty.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 31.05.2019 11:18:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz