Technologie hi tech

Home  >>  Katalog  >>  hotel Zdrowie i uroda  >>  hotel Uroda  >>  Technologie hi tech

Technologie hi tech

Technologie hi tech

Czy słyszałaś kiedyś o technologiach hi tech wykorzystywanych w kosmetologii? Większość nowoczesnych salonów kosmetycznych posiada urządzenia kosmetyczne służące do wykonywania tego rodzaju zabiegów. Na czym polega ta technologia i czy każdy może z niej skorzystać? Dowiesz się z tego wpisu.

Technologia hi tech polega na innowacyjnym połączeniu nowoczesnych technologii z zabiegami kosmetycznymi. Efektem takich działań jest niezwykle elastyczna i jędrna skóra. Metodę tę można stosować na całe ciało, jak i na twarz, a nawet okolice oczu. Skóra zaraz po zabiegu jest zregenerowana, a rewelacyjne efekty widać gołym okiem.

Technologia hi tech jest szczególnie znana w gabinetach kosmetycznych marki Dr Irena Eris. Firma stworzyła innowacyjny system PROSYSTEM HI-TECH compact by Dr Irena Eris oraz PROSYSTEM OXY box by Dr Irena Eris. To zintegrowany system dwóch nowoczesnych urządzeń, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie jeszcze lepszych efektów. Podczas zabiegów wykorzystywane są również bardzo skuteczne kosmetyki Dr Irena Eris Prosystem Professional, które wspomagają i dodatkowo dostarczają skórze aktywne składniki.

Zabiegi z wykorzystaniem technologii hi tech mogą być stosowane przez kobiety w każdym wieku. Są bezpieczne dla zdrowia i odpowiednie dla każdego typu skóry.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 11.07.2019 07:28:28)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz