Taśmy LED – wszystko co powinniście o nich wiedzieć

Home  >>  Katalog  >>  hotel AGD i RTV  >>  hotel Oświetlenie  >>  Taśmy LED – wszystko co powinniście o nich wiedzieć

Taśmy LED – wszystko co powinniście o nich wiedzieć

Taśmy LED - wszystko co powinniście o nich wiedzieć

Zastanawiasz się nad oświetleniem mieszkania za pomocą taśm led? Doskonale! To rozwiązanie dobre dla Twojego portfela a także dla środowiska. Do tego prezentuje się nienagannie i spełnia w pełni swoją rolę. Dowiedz się więcej!

Technologia LEDowa rozwija się już od 1962 roku. Przyjmuje wiele form: taśmy led, listwy, lampki, lampy, latarki i wiele innych. Jej rosnąca popularność nie bierze się z powietrza. To naprawdę dobry pomysł na oświetlenie. Pomijając kwestię energooszczędności, żarówki ledowe dają ciepłe światło (najczęściej białe, ale istnieje oczywiście wiele wersji kolorowych). Doskonale oświetlają – będą więc np. idealne jako oświetlenie lustra – a kobiety wiedzą, jak ważne jest dobre światło przy toaletce.

Taśmy led to także rozwiązanie na zewnątrz – możesz np. oświetlić taras, balkon lub ogród za ich pomocą. Jednak najczęściej wybiera się je jako oświetlenie schodów (bardzo innowacyjne i bezpieczne). Plusem lampek ledowych jest też to, że nie nagrzewają się – to więc dobry pomysł np. w pokojach dziecięcych – dziecko nawet gdyby dotknęło lampy nie oparzy się.

Sprawdź taśmy led jakie w swojej ofercie posiada sklep Ledovo. Zainspiruj się i wybierz coś dla siebie!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 28.08.2018 05:43:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz