System sufitowy

Home  >>  Katalog  >>  hotel AGD i RTV  >>  hotel Sprzęt fotograficzny  >>  System sufitowy

System sufitowy

System sufitowy

Jeżeli duża ilość stojącego na podłodze oświetlenia utrudnia poruszanie się w Twoim studiu fotograficznym – warto zastanowić się nad wyposażeniem w system sufitowy. Pozwala on zawiesić lampy i płynnie dopasowywać ich położenie. Dzięki temu uda się zaoszczędzić przestrzeń oraz zachować porządek podczas pracy.

Jak to działa?

System sufitowy jest złożony z wielu elementów – szyn jezdnych, poprzeczek i pantografów, które poruszają się przy użyciu wózków. Dzięki temu pojawia się możliwość uzyskania płynnego ruchu lamp w każdej możliwej płaszczyźnie. Dodatkowe elementy, pozwalające na organizację przewodów, dodatkowo podnoszą komfort użytkowania studia. Zabezpieczenie przed niekontrolowanym upadkiem niepoprawnie zamontowanych na systemie sufitowym elementów oświetlenia stanowią linki.

Komfort pracy

Wygodny w obsłudze system sufitowy jest bardzo przydatnym elementem studia. Dają możliwość regulacji położenia oświetlenia w bardzo szerokim zakresie, jednocześnie pozwalając na uporządkowanie przestrzeni. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem, jeśli planuje się stworzenie własnego studia fotograficznego. Konstrukcja, pomimo wielu elementów, jest prosta i nadaje się do samodzielnego złożenia na miejscu. W razie potrzeby można połączyć kilka systemów w jeden.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 52 (ostatnio: 04.10.2018 00:36:02)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz