Striplac krok po kroku – jak malować paznokcie słynnym produktem marki alessandro

Home  >>  Katalog  >>  hotel Zdrowie i uroda  >>  hotel Uroda  >>  Striplac krok po kroku – jak malować paznokcie słynnym produktem marki alessandro

Striplac krok po kroku – jak malować paznokcie słynnym produktem marki alessandro

Striplac krok po kroku - jak malować paznokcie słynnym produktem marki alessandro

Striplac krok po kroku – ciesz się pięknymi paznokciami

Posiadasz lakier striplac marki alessandro lub myślisz nad jego zakupem? Jak wiadomo, do usunięcia tego rodzaju lakieru nie potrzebna jest żadna chemia ani frezarka. Wystarczy podważyć pomalowaną warstwę i zdjąć ją z paznokcia. Płytka zostaje nieuszkodzona, a paznokcie gotowe są do kolejnych zabiegów. Nad zmywaniem nie trzeba się zastanawiać, co jednak z palowaniem? Striplac krok po kroku – jak należy przygotować się do „zabiegu”? Proces podobny jest do hybrydowego malowania paznokci. Na początku należy oczyścić paznokcie płatkiem oczyszczającymi, następnie nanieść bazę i utwardzić ją pod lampą UV LED. Kolejnym krokiem jest wybranie koloru i pomalowanie nim paznokci oraz powtórzenie czynności utwardzenia pod lampą led. Ostatni krok to aplikacja bazy i utwardzenie jej, a na końcu usunięcie lepkiej warstwy płatkiem. Striplac krok po kroku – łatwa i przyjemna aplikacja, która umożliwia cieszenie się pięknymi paznokciami przez wiele dni.

Dostępność lakierów striplac

Lakiery striplac dostępne są na stronie polskiego dystrybutora marki alessandro international. Można tam znaleźć również dokładną instrukcję jak malowac paznokcie. Striplac krok po kroku – sprawdź już dziś.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 01.09.2018 23:57:30)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz