Snooker Kraków

Home  >>  Katalog  >>  hotel Rozrywka  >>  hotel Imprezy  >>  Snooker Kraków

Snooker Kraków

Snooker Kraków

Snooker Kraków w Klubie Diament to świetny sposób na spędzenie wieczoru. Klub Diament to przestrzeń dla miłośników gry w bilard tworzona przez osoby, dla których bilard i dobra zabawa to pasja. Dlatego to miejsce posiada świetny klimat i niezastąpioną organizację.

Jakie usługi oferuje Klub Diament?

Oprócz snooker Kraków Klub w swojej ofercie posiada kilka innych opcji na zabawę. Jest to między innymi gra w darta, potocznie nazywanego rzutkami, karaoke oraz wydarzeniami sportowymi wyświetlanymi na dużym ekranie. Klub Diament pomaga także w organizacji dużych imprez okolicznościowych takich jak urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, a także imprezy integracyjne.

Sprzęt w Klubie Diament

Snooker Kraków w Klubie Diament jest na wysokim poziomie ze względu na dobrą atmosferę i profesjonalne podejście, ale również ze względu na wysokiej jakości sprzęt, który znajduje się w Klubie. Można tam znaleźć osiem stołów bilardowych. Wszystkie z nich posiadają certyfikaty, które są akceptowane przez Światowe Federacje Bilardowe. Natomiast kije są wytworzone z litego klonu kanadyjskiego. Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 23.02.2020 22:43:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz