Sklep z kawą

Home  >>  Katalog  >>  hotel Internet i komputery  >>  hotel Sklepy internetowe  >>  Sklep z kawą

Sklep z kawą

Sklep z kawą

Zapoczątkowanie dnia od dobrej kawusi jest dla wielu z nas zbawienne. Poszczególni wręcz nie wyobrażają sobie dzionka bez jej zapachu wznoszącego się w pokoju przed wyjściem do pracy. Ci dokładnie którzy ją już zaczęli przy własnym biureczku przed komputerem rozpoczynają pracować dopiero wówczas po jej łyku. Pierwsi wolą zwyczajną sklepową, tą z półki, standardową, niewyróżniającą się, lecz dającą dużo energii oraz sił do życia. Inni tymczasem jako miłośnicy, wymagają poczuć świeżości i kuszący zapach pociągającego za ich nos, coś nowego, ciekawego z najdalszego zakamarka świata. Jak opisywała Nora Roberts (amerykańska pisarka, będąca na rynku wydawniczym od wielu latek bowiem aż do 1981 roku) w „Sanktuarium” – „Można podbić cały świat , przepłynąć wszystkie oceany, uwieść najpiękniejsze kobiety, ale dopiero po kawie. Życie ma urok i sens, ale tylko po kawie”. Czyż to nie prawdziwe oraz trafiające bezpośrednio do Ciebie wspaniały odbiorco, są te słówka? Czy to dokładnie nie o Tobie pisała ona oraz piszemy my? Wspaniała puenta na dobry początek dnia. Niech tenże rozpocznie się od kawusi świeżej, o silnym zapachu rozchodzącym się po calutkim domu, bez której wszakże nie umielibyśmy funkcjonować.

Z myślą o dokładnie tych drugich powstał sklep z palarnią świeżej kawusi o nazwie Blue Orca Coffe. Chociaż pochodzą z Annopola – województwo lubelskie, sprzedaż de facto realizowana jest w Warszawie. Rynkiem popytu jest cały nasz kraj. Skład tworzą miłośnicy, jacy najlepszą kawę odkrywają niekoniecznie w domowym zaciszu, a w kawiarni za rogiem. Wiąże ich jedna rzecz, – sympatia do kawusi, jaką chcą przekazać i przekazują z ogromnym polotem własnym spełnionym klientom. Są praktykami, jacy twierdzą, iż poszczególna kawa to rożny wymiar, różny smak, uchwycony moment, widok z oddalonego końca świata przemawiający nowiutkim niesamowitym doznaniem.

Pod linkiem https://www.blueorcacoffee.pl/ – znajdziemy oryginalną bazę informacji o kawach i historii firmy, sklepu czy palarni. Każdy nawet najmniejszy element – w tym słynny piec, który właściciele wyszukiwali z kilku dostępnych na rynku – musiał spełnić spore kryteria, dzięki jakim niepowtarzalność smaku kawusi mogą przekazać w sposób indywidualny. Kawa ma smakować nie wyłącznie im, ale przede wszystkim odbiorcom, pośród jakich są zarówno testerzy, smakosze, znawcy, jak i osoby, jakie łyk kawy biorą po raz pierwszy. To właśnie z myślą o nich powstają panele sensoryczne, jakie mają za zadanie wyciągnąć z kawy to co najlepsze w jej aromacie. To od profilu palenia, zależy przecież sporo. Co atrakcyjne i może poszczególnych zdziwić – palarnia stawia na regularny smak o dowolnej porze roku, oznacza to iż dokładnie prowadzony monitoring palenia ma za zadanie przekazać takowy sam smak kawusi w lipcu i w listopadzie. Choć dla „przeciętnego Kowalskiego” może się to wydawać co najmniej dziwne, dla koneserów jest to niezwykle ważny element całej układanki kawowej – zacząwszy od zbioru kawusi na Plantacji, przez szybki i świeży jej przewóz, doskonałe wypalenie w naszej palarni, aż po zamówienie i szybką dostawę. Czas tenże musi być jak najkrótszy także z tego czynnika, ażeby kawa mogła zachować swoje walory smakowe, oryginalność i wyjątkowość. Aromat kawusi unoszący się w zaciszu twojego domku podczas czytania ukochanej lektury czy oglądania filmu to czas w którym możecie się nią delektować oraz spożywać. Dosłownie każdy jej łyk niech stawia was przed obrazem, który wam przypomina i przywodzi na myśl. Niech to będą minuty wspaniałe, jakże nietrwałe, promieniujące wraz z zapachem.

Kawusie kupione w sklepie internetowym dostarczane są w ciągu 24h od zamówienia. Ciekawą opcją jest darmowa wysyłka powyżej 100zł. Ceny kaw wahają się od dwudziestu dziewięciu złotych za 250 gram kawusi pochodzącej z ameryki południowej, aż do 55 zł za kawusię 250 gram z Afryki. Warto przykuć uwagę, na opis poszczególnej z kaw przygotowany indywidualnie do poszczególnej z nich. Na stronie produktu odkryjemy także informacje dotyczące pochodzenia kawy, rodzaju, kwasowości lub nut smakowych. Bardzo istotne są również opinie, pomagające nam podjęcie decyzji o zakupie. Oznacza to, iż sklep jest wiarygodny, a klienci angażujący się w ich wystawianie budują bezpieczeństwo i rozpoznawalność marki. Oprócz klientów indywidualnych Blue Orca Coffe stawia także na współpracę z firmami – hotelami, restauracjami lub kawiarniami. Propozycję kierujemy do wszystkich tych, jacy smakiem kawy się fascynują i pragną odkrywać każde jej ziarnko.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 11.05.2018 13:37:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz