Sielpia Wielka i domki letniskowe – tu każdy czuje się poprawnie!

Home  >>  hotel Sport i turystyka  >>  hotel Domki nad jeziorem  >>  Sielpia Wielka i domki letniskowe – tu każdy czuje się poprawnie!

Sielpia Wielka i domki letniskowe – tu każdy czuje się poprawnie!

Sielpia Wielka i domki letniskowe - tu każdy czuje się poprawnie!

Sielpię Wielką można znaleźć na Kielecczyźnie. To jeden z wielu punktów na mapie, jednak to nieprawda że to miejsce takie jak inne. Jest absolutnie inaczej, jest niebywale – ponieważ tu można oddychać czystym powietrzem, weselić się ładnymi widokami, odkrywać uroki przyrody. Ośrodek Bartek do którego serdecznie zapraszamy został tak położony, aby stworzyć najlepsze warunki do poznawania tej miejscowości. Żaden turysta nie będzie się tu nudził, a swój raj na ziemi odnajdą tu wielbiciele piękna natury i Ci, którzy tęsknią za kontaktem z fauną oraz florą. Relaks, zapach drzew oraz bezdyskusyjna wolność – wszyscy, którzy za tym tęsknią muszą się wybrać od Sielpi!

Tu każdy odpocznie oraz się rozerwie. W Sielpi Wielkiej można:

• przemierzać liczne szlaki krajoznawcze – pieszo czy też na rowerze

• ujrzeć niesamowite miejsca – Góra Świętej Katarzyny czy też Jaskinia Raj w Chęcinach

• wspinać się w parku liniowym

• złowić dużą rybę

• odsłaniać smaki w miejscowych restauracjach oraz kawiarniach

• pobawić się w klubach nocnych

• pielęgnować sporty wodne

Należałoby wobec tego odwiedzić Sielpię Wielką oraz zatrzymać się w naszym Ośrodku. Bartek to jego nazwa, a jest miejscem nastrojowym oraz bezpiecznym. Do wyboru dla odwiedzających nas gości są komfortowo wyekwipowane pokoje i domki letniskowe. A że atrakcji nigdy nie ma dość zadbaliśmy również o miejsce do tańca oraz miejsce na ognisko. Przyjedź do nas, raduj się Sielpią WielkąTo właśnie w tym miejscu można przeżyć najpiękniejsze wakacje swojego życia. Co znacznie więcej, to miejsce przyjacielskie dla każdego! Dla rodzin z dziećmi, dla grup kolegów, a nawet dla adoratorów czworonogów, albowiem pieski są u nas też mile widziane.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 09.05.2018 19:46:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz