Reklama karuzelowa przykłady

Home  >>  Katalog  >>  hotel Biznes i ekonomia  >>  hotel Biznes  >>  Reklama karuzelowa przykłady

Reklama karuzelowa przykłady

Reklama karuzelowa przykłady

Jesteś na etapie szukania pomysłów na stworzenie reklam na Facebook’u? Poszukujesz przykładów ciekawie zrealizowanych kampanii? Reklama karuzelowa przykłady mamy zebrane na blogu Novem, gdzie możesz poszukać inspiracji. Warto włożyć odrobinę kreatywności w przygotowanie kampanii ponieważ, czym bardziej kreatywne zestawienia, tym większą rzeszę odbiorców przyciągną.

W jaki sposób działają reklamy Facebook karuzela? Reklama ta składa się z kliku obrazków, które odbiorca może przesuwać. Za pomocą tych obrazków możemy tworzyć pewną całość lub przedstawiać osobne elementy. W przypadku sklepów możemy umieścić tam kilka produktów, aby po kliknięciu w obrazek przeniosły odbiorce na stronę produktu. Reklamy karuzelowe przykłady pokazują, że można także stworzyć za pomocą tej tzw. karuzeli krótką historię, która przyciągnie i zaciekawi użytkownika. Przedstawiona historia może opisywać nasze usługi i czym zajmuje się firma lub przedstawiać w nietypowy sposób nową ofertę. Jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

Reklama karuzelowa przykłady na blogu Novem Na naszym blogi znajdziecie więcej wskazówek jak przygotować skuteczną kreację. Jeśli jednak uważasz, że to wciąż za dużo to możemy przygotować taką kreację dla Ciebie! Zapraszamy do współpracy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 07.12.2019 21:20:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz