Rękawiczki rowerowe

Home  >>  Katalog  >>  hotel Motoryzacja  >>  Rękawiczki rowerowe

Rękawiczki rowerowe

Rękawiczki rowerowe

Zastanawiasz się, czy rękawiczki rowerowe są Ci potrzebne do jazdy na rowerze? Właściwie wielu rowerzystów uważa, że rękawice są ważną częścią ich sprzętu i bez nich nie byłoby ich na rowerze. Przyjrzyjmy się głównym funkcjom, które pełnią rękawice rowerowe.

Lepsza przyczepność a rękawiczki rowerowe

Wiesz, że jazda na rowerze może sprawić, że będziesz się pocił – zwłaszcza jeśli jest to jeden z tych ciepłych i wilgotnych dni. A to oznacza, że Twoje ręce też są mokre. Podobnie jak ubrania z technologią odprowadzania wilgoci, dobra para rękawiczek rowerowych pomoże utrzymać suchość rąk, co oznacza, że możesz lepiej trzymać kierownicę. Rękawiczki rowerowe przydadzą Ci się w każdą pogodę. Rękawiczki służą również do zatrzymywania potu, który w przeciwnym razie mógłby kapać do Twoich przełączników. Z czasem wilgoć – a zwłaszcza pot z powodu wysokiej zawartości minerałów – może spowodować pogorszenie stanu technicznego Twojego roweru.

Komfort i ochrona skóry

Jeśli kiedykolwiek spędziłeś kilka godzin lub więcej na rowerze, prawdopodobnie zdałeś sobie sprawę, że, co nieco jazda na rowerze może być dość ciężka dla Ciebie.. Rękawice rowerowe mogą zapewnić skórze dodatkową warstwę ochrony, której potrzebujesz, aby być wygodną, nawet podczas najdłuższej jazdy. Sprawdź sam jakie to proste!


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 03.11.2019 10:27:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz