Ratownictwo Górnicze – System komunikacji bezprzewodowej Resys

Home  >>  hotel Technika  >>  hotel Systemy alarmowe  >>  Ratownictwo Górnicze – System komunikacji bezprzewodowej Resys

Ratownictwo Górnicze – System komunikacji bezprzewodowej Resys

Ratownictwo Górnicze - System komunikacji bezprzewodowej Resys

System Resys, który został zaprojektowany oraz skonstruowany przez firmę 2RHP to odpowiedź na potrzeby komunikacji dla ratownictwa górniczego. System gwarantuje szansę radiowej łączności pomiędzy ratownikami (system korzysta z technologii full duplex, która używana jest również w telekomunikacji – oznacza to, że Resys zezwala na równoległą komunikację w obie strony). Prócz tego Resys zezwala na monitorowanie funkcji życiowych i namierzanie pojedynczych odbiorników. Resys jest swojego typu centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w kłopotliwych warunkach w jakich często jest potrzebne ratownictwo górnicze.

Z Resys korzystają nie jedynie ratownicy górniczy, jednak również sami górnicy – kopalnie z rozkoszą inwestują w tego rodzaju komunikację, która nie ogranicza górników, równocześnie dając im praktyczne, skuteczne oraz nowoczesne narzędzie do komunikacji – zarówno w trakcie codziennej pracy, intensyfikując tym samym skuteczność oraz zdolność produkcyjną górników, jak również w trakcie wypadków czy sytuacji kryzysowych, kiedy Resys przydaje się dla ratowników.

System wspierający ratownictwo górnicze Resys to obecnie jeden z najbardziej odkrywczych systemów poświęcanych wspierających ratownictwo górnicze w kłopotliwych warunkach – potwierdzają to liczne certyfikaty a również nagrody, jakie pozostały przyznane dla firmy 2RHP.

Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze stroną 2rhp.pl gdzie przybliżamy jaki wpływ ma na ratownictwo górnicze nasz system RESYS. Zapraszamy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.279656, Długość geograficzna: 18.892866000000026

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 05.10.2018 23:06:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz