Pralko suszarka – suche pranie bez rozwieszania ubrań!

Home  >>  Katalog  >>  hotel AGD i RTV  >>  Pralko suszarka – suche pranie bez rozwieszania ubrań!

Pralko suszarka – suche pranie bez rozwieszania ubrań!

Pralko suszarka - suche pranie bez rozwieszania ubrań!

Suszarka z praniem rozstawiona na balkonie czy w salonie działa na ciebie jak płachta na byka? Po każdym rozwieszeniu prania giną ci elementy garderoby? Pralko suszarka to idealne rozwiązanie dla ciebie. Wraz z zakupem tego sprzętu, pranie i suszenie stanie się przyjemnością.

Jak działa pralko suszarka?

Ubrania suszone są strumieniem gorącego powietrza, proces zajmuje od godziny do dwóch. Poziom hałasu jest znacznie mniejszy, niż podczas prania. Pralko suszarka może być podłączona do wentylacji, dzięki czemu wilgoć z suszenia odprowadzana jest kanałem i nie wpływa na pogarszanie kondycji ścian.

Co suszyć w pralko suszarce?

Pralko suszarka to niewątpliwie bardzo przydatne urządzenie, ale należy pamiętać, że nie wszystkie materiały są przeznaczone do suszenia w bębnie. Tkanin szczególnie delikatnych jak jedwab, koronki, wełna nie można suszyć mechanicznie. Producenci nie zalecają również suszenia rzeczy, które po namoczeniu mogą być za ciężkie dla suszarek domowego użytku. Każdy model ma inne właściwości i programy, dlatego przed wyborem konkretnego dla siebie, warto porównać kilka rodzai, na przykład korzystając z rankingów dostępnych online zestawiających wzory, opinie osób, których pralko suszarka jest już elementem wyposażenia mieszkania.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 18.10.2018 11:40:28)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz