Pościele bambusowe MAYLILY: dzięki nim Twoje dziecko nie będzie marudziło przed snem

Home  >>  Katalog  >>  hotel Firmy wg branż  >>  hotel Dla dzieci  >>  Pościele bambusowe MAYLILY: dzięki nim Twoje dziecko nie będzie marudziło przed snem

Pościele bambusowe MAYLILY: dzięki nim Twoje dziecko nie będzie marudziło przed snem

Pościele bambusowe MAYLILY: dzięki nim Twoje dziecko nie będzie marudziło przed snem

Wiele mam spotyka się z tym samym problemem. Kiedy przychodzi czas na ułożenie dziecka do snu (kiedyś – zaraz po Wieczorynce), pociecha zaczyna wzbraniać się przed pójściem do łóżka i stanowczo odmawia współpracy. Na pewno wiele razy zastanawiałaś się, jak to rozwiązać. Czy nie warto zacząć od poduszki i kołdry tak wygodnej, że nie da się jej oprzeć? Pościele bambusowe MAYLILY mogą sprostać temu zadaniu.

Czym te pościele różnią się od innych?

Przede wszystkim materiałem, z którego zostały wykonane. To w połowie bawełna (nie tak jak w przypadku zwykłych pościeli – 100% bawełny, lub – co się niestety zdarza – 90% bawełny z domieszką sztucznych składników), w połowie wiskoza bambusowa. To właśnie tkanina z bambusu jest znakiem rozpoznawczym pościeli MAYLILY. Poza tym produkty marki szyte są wyłącznie w Polsce, w pracowni na Podkarpaciu. Lekki i przewiewny materiał zapewnia dziecku spokojny sen i jest wyjątkowo miękki w dotyku.

Kilka słów o wzorach, w jakich dostępne są pościele bambusowe MAYLILY

Dla MAYLILY pracują projektanci, którzy przygotowują wzory na wyłączność producenta. Każdy z nich nazywają w szczególny sposób, co sprawia, że maluchom te pościele kojarzą się z zabawkami. Stąd nazwy takie jak Patatajki (nadruk z kolorowymi konikami), Kotahontas (z postacią kotki-Indianki), Puszy Uszy (z obrazkiem królika o wyjątkowo dużych uszach), Pudrowy Deszczyk (pościel w pudroworóżowe chmurki) czy wreszcie SMOK’N’ROLL (jak łatwo się domyślić… pościele z postacią smoka-gwiazdy-rocka).

Można o tych pościelach długo mówić, ale najlepiej je zobaczyć (oczywiście: jeszcze lepiej wypróbować), dlatego po szczegółową ofertę pościeli bambusowych zapraszamy na stronę internetową MAYLILY.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 24.08.2018 19:19:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz