Poradopedia.pl – porady, kalkulatory i niezbędniki

Home  >>  Katalog  >>  hotel Internet i komputery  >>  hotel Portale  >>  Poradopedia.pl – porady, kalkulatory i niezbędniki

Poradopedia.pl – porady, kalkulatory i niezbędniki

Poradopedia.pl - porady, kalkulatory i niezbędniki

Porady i artykuły dotyczące m.in. zdrowia , chorób, radzenia sobie z dolegliwościami i troski o własne ciało. Serwis dedykowany jest osobom, które zainteresowane są własnym rozwojem, chcą osiągać więcej i biorą sprawy w swoje ręce. Szeroki zakres tematyczny pozwala znaleźć rozwiązanie wielu problemów i sprytne sposoby na radzenie sobie w każdej dziedzinie życia.

Oprócz autorskich artykułów i treści dodawanych przez użytkowników na Poradopedia.pl można znaleźć ciągle rosnącą bazę narzędzi i kalkulatorów pozwalających m.in. na sprawdzenie wagi ciała za pomocą indeksu masy ciała BMI i wskaźnika otłuszczenia ciała BAI . Inne kalkulatory pozwalają na przeliczanie jednostek (m.in. jednostek długości, objętości, powierzchni, prędkości itd.), sprawdzenie adresu IP, sprawdzenie poprawności numerów (PESEL, NIP, REGON, numer konta bankowego), obliczenie dni płodnych i niepłodnych w oparciu o długość cyklu i datę ostatniej miesiączki.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.2296756, Długość geograficzna: 21.012228700000037

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 83 (ostatnio: 28.09.2018 23:49:36)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 06.07.2016 00:49:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz