Plecaki rowerowe

Home  >>  Katalog  >>  hotel Sport i turystyka  >>  Plecaki rowerowe

Plecaki rowerowe

Plecaki rowerowe

Jeżeli często zdarza się jeździć na dłuższe wyprawy rowerem, warto zaopatrzyć się w wygodne plecaki rowerowe. Będą one lepiej dopasowane do ciała rowerzysty niż standardowe wersje, a ich kształt nie przeszkadza w przyjęciu odpowiedniej pozycji.

Plecaki rowerowe – na jakie cechy zwrócić uwagę?

Dobierając produkt do swoich potrzeb, zwracajmy uwagę na pojemność i rozmiary dostępnych plecaków rowerowych. Zbyt wielka torba na plecach będzie tylko zbędnym dociążeniem. Istotna jest również jakość wykonania – materiały powinny być jak najbardziej trwałe, a także wodoodporne. Wówczas nie zaszkodzi im wilgoć, ani drobne otarcia o np. krzewy. Komfort podróży podniosą również dodatkowe paski na biodra i okolice klatki piersiowej – dzięki nim uda się idealnie dopasować plecak do naszych pleców.

Waga również jest istotna

Zamawiając plecaki rowerowe, zwróćmy również szczególną uwagę na ich wagę. Zastosowane tworzywa powinny być możliwie jak najlżejsze, by nie obciążać rowerzysty. Nieduża masa to cecha wspólna wszystkich bardziej profesjonalnych produktów dla miłośników tego sportu. W dłuższej trasie każdy dodatkowy kilogram może zmęczyć.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 17.10.2018 02:21:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz