Parapety zewnętrzne z kamienia

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  Parapety zewnętrzne z kamienia

Parapety zewnętrzne z kamienia

Parapety zewnętrzne z kamienia

Wiesz, jak kreatywnie i ciekawie zaaranżować parapety z kamienia naturalnego w domu? Co na nich postawić, by się świetnie skomponowało? Czy na takich parapetach można siadać? Na te i inne pytania odpowiemy w niniejszym wpisie – gotowy?

Parapety z kamienia naturalnego stają się coraz popularniejsze. Wraz z modą na wyposażenie domu wykonane z tworzyw zupełnie naturalnych zwiększył się popyt na meble drewniane, ekologiczne lakiery czy właśnie kamienne uzupełnienia wnętrz. Można tu wymieniać bardzo dużo zastosowań takiego kamienia – jak chociażby wanny, płytki w łazience, kafelki, ogólnie – armatura, a także blaty czy właśnie parapety.

Można je aranżować na mnóstwo ciekawych sposobów. Doskonale dopasują się do kwiatków, roślin zielonych i sukulentów. Grubosz w zgrabnej doniczce albo fantazyjna eszeweria, a nawet zwyczajny skrzydłokwiat – wszystkie te dodatki bardzo dobrze sprawdzą sie jako towarzysze parapetów z kamienia naturalnego.

Jeśli nie przepadasz za roślinami doniczkowymi, spróbuj zapełnić parapet książkami czy zapiskami, któe będą wyglądać nieco nonszalancko i romantycznie. Co może być lepszego niż czytanie na parapecie? Możesz też zostawić taki parapet sam – doskonale sprawdzi się w duchu minimalizmu.

Sprawdź ofertę na https://kontin.com.pl/parapety/.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 22.08.2019 16:07:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz