Oprawa sufitowa potrójna Kanlux

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  hotel Oświetlenie  >>  Oprawa sufitowa potrójna Kanlux

Oprawa sufitowa potrójna Kanlux

Oprawa sufitowa potrójna Kanlux

Lampy dekoracyjne to nie tylko znane nam lampy wiszące i żyrandole. Obecnie w naszych pomieszczeniach często stawiamy na minimalizm. Specjalnie dla takich wnętrz została wyprodukowana dekoracyjna lampa: oprawa sufitowa potrójna Kanlux.

Oprawa sufitowa potrójna Kanlux to powiew nowości. Zyskała już swoich fanów na całym świecie. Jest lampą nie tylko niezwykle funkcjonalna i uniwersalna ale także swoim niecodziennym kształtem przyciąga uwagę ludzkiego wzroku. Oprawa jest wykonana w stylu nowoczesnym oraz niezwykle estetycznie. Jej oprawy są w zaokrąglonym kształcie dodając wnętrzom elegancji. Subtelność oprawy sufitowej potrójnej Kanlux sprawia, iż jest typem lampy często zamieszczanych nie tylko w mieszkaniach ale także w biurach, sklepach i galeriach. Pozwalają one także na skierowanie światła w dowolnie wybranym przez nas kierunku – funkcja niezwykle przydatna kiedy chcemy wyeksponować jakieś miejsce.

Nas urzekła wersja potrójna jednak wariantów do wyboru jest wiele, także pojedyńcze i podwójne. Dobór koloru opraw jest ograniczony do dwóch – białego i srebrnego. Jednak są to kolory najczęściej używane w nowoczesnych wnętrzach. Zapraszamy do sklepu Epstryk.pl po więcej szczegółów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 27.07.2018 02:45:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz