Namioty przemysłowe

Home  >>  Katalog  >>  hotel Produkcja przemysłowa  >>  Namioty przemysłowe

Namioty przemysłowe

Namioty przemysłowe

Namioty przemysłowe to ciekawy pomysł na zastąpienie budynku murowanego przenośną, łatwą w montażu konstrukcją, która zapewni wielofunkcyjną przestrzeń. Dzięki temu powiększenie warsztatu lub zakładu nie będzie dużym problemem. Podstawą jest oczywiście solidna konstrukcja.

Namioty przemysłowe – zalety

Przede wszystkim najważniejsza jest prostota rozkładania i przenoszenia pawilonu. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń, którą możemy zastosować tylko w momencie i miejscu, w którym jej potrzebujemy. Duże możliwości konfiguracji – pod względem rozmiaru, a także konstrukcji ścian – np. zastosowania doświetlających okien lub dużych bram – pozwolą na dopasowanie ich dokładnie do potrzeb. Raz postawiony budynek murowany jest kosztowny, inwestycja trwa dużo czasu, a co najważniejsze, w przeciwieństwie do namiotów przemysłowych, nie mamy możliwości przeniesienia go w inne miejsce.

A co z trwałością?

Pojawia się więc pytanie – czy namioty przemysłowe to inwestycja na dłuższy czas? Solidny, zabezpieczony przez korozją stelaż, wytrzyma nawet silne podmuchy wiatru. Wielowarstwowe, odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych poszycie, daje pewność wieloletniej eksploatacji. W razie potrzeby istnieje również możliwość wykorzystania materiałów ognioodpornych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 02.10.2018 04:44:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz