Meble Klupś Marsell od FikiMiki24.pl

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  hotel Meble  >>  Meble Klupś Marsell od FikiMiki24.pl

Meble Klupś Marsell od FikiMiki24.pl

Meble Klupś Marsell od FikiMiki24.pl

Z czego słynie sklep FikiMiki24.pl? Oczywiście z mebli dla niemowląt i dzieci w wieku do 3 lat. Oferuje marki takie jak Drewex, Danpol, 4Baby, Kieczkowski. Współpracuje także z firmą Klupś. Dystrybuuje jej najlepsze zestawy, między innymi meble Klupś Marsell. To śliczny, wykonany z mocnego drewna sosnowego zestaw dla dzieci, choć kierowalibyśmy go raczej do dziewczynek. To dlatego, że każdy mebel pokryty jest białą farbą, ma falowane, przypominające falbanki wykończenia, do tego ozdobiony jest ornamentem, na który składają się postaci trzech sówek.

Co dostaniemy, jeśli zdecydujemy się na zamówienie zestawu? Najpierw łóżeczko o wymiarach 120 x 60 cm. Jest trzypoziomowe, a dwa jego szczebelki można wyjmować. Przyda się to, kiedy dziecko trochę podrośnie i samo będzie chciało wychodzić z łóżeczka.

Oprócz tego do kompletu jest komoda z przewijakiem. Ma trzy bardzo głębokie szuflady. Przewijak można natomiast w odpowiednim momencie odkręcić. Do tego bardzo wysoki regał z czterema półkami, na którym dziś położysz misie i dekoracje, a za jakiś czas będzie mógł posłużyć dziecku za biblioteczkę. Na koniec bardzo pojemna szafa.

Każdy z tych mebli można kupić osobno. Zestaw Klupś Marsell przeznaczony jest to samodzielnego montażu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 19.10.2018 07:11:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz