Materace Warszawa – Salon PRIMA MEBLE

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  hotel Meble  >>  Materace Warszawa – Salon PRIMA MEBLE

Materace Warszawa – Salon PRIMA MEBLE

Materace Warszawa - Salon PRIMA MEBLE

Jaki materac kupić?

Na to pytanie próbuje znaleźć odpowiedź wiele osób. Od wyboru właściwego materaca zależy jakość Twojego wypoczynku i stan Twojego kręgosłupa. Wybór może być prosty jeżeli poznamy właściwości każdego wypełnienia.

Materac sprężynowy (bonelowy)

Sprężyny bonelowe stosowane w materacu sprężynowym są używane w tapicerstwie od dawna. Kiedyś pokryte cienką warstwą pianki poliuretanowej powodowały przebijanie się tapicerki. W dzisiejszych czasach sprężyny są pokryte warstwą ochronną, która ma zapobiec wydostawaniu się ich na zewnątrz. Jakbardziej sprężyste są materace 5-zwojowe (sprężyny materaca są połączone w zwoje , im grubszy materac tym bardziej sprężysty).

Najważniejszą zaletą tych materacy jest zdecydowani niska cena. Drut jest tani a zatem można go kupić za stosunkowo nie duże pieniądze. Kolejną pozytywną cechą jest elastyczność punktowa. Spowodowane jest to tym, że sprężyny w takim materacu są położone.

Jeżeli szukamy takich materacy w województwie mazowieckim to doskonałym rozwiązaniem będzie salon meblowy PRIMA MEBLE który znajduję się w Trakcie brzeskim to właśnie tam udają się ludzie poszukujący materace warszawa .

Materac woreczkowy

Tego typu rodzaj materaca to w gruncie rzeczy te same materace co sprężynowe. Jedyną różnicą jest to że są to sprężyny o mniejszej średnicy i kształcie walca umieszczane są w kieszeniach wykonanych z tkaniny. Dzięki temu rozwiązaniu każda z nim działa niezależnie, materac jest bardziej elastyczny i bez trudu dopasowuje się do kształtu sylwetki.

Reguła jest prosta – im więcej sprężyn w materacu tym bardziej jest on elastyczny i lepiej dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Do zalet takiego materaca jest jego elastyczność. Dzięki temu idealnie dopasowuję się do ciała i podpiera nasz kręgosłup.

Dobrym producentem tego typu materacy jest M&K inaczej mówiąc materace koło, która posiada bardzo bogatą ofertę. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że warto skorzystać z wyrobów tej firmy.

Materac lateksowy

Wypełnienie takiego materaca jest procesem wulkanizacji naturalnego mleczka kauczukowego. Naturalny surowiec jest później mieszany z lateksem syntetycznym i w ten sposób uzyskuje się elastyczny i wyjątkowo trwały i solidny wkład do naszego materaca.

Czynnikiem decydującym o jakości materaca jest zawartość naturalnego kauczuku. Materac z dużą ilością syntetycznego wypełnienia zatrzymuję wewnątrz pot co sprzyja rozwojowi bakterii.

Zdecydowaną zaleta materaca lateksowego jest wyjątkowa elastyczność a zarazem idealne podpieranie kręgosłupa. Jest on idealny dla par ponieważ nie odkształca się pod wpływem ciężaru.

Wszystkie powyższe materace warszawa możecie znaleźć Państwo w salonie firmowym PRIMA MEBLE w trakcie brzeskim.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.2244015, Długość geograficzna: 21.23401960000001

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 15.02.2018 16:05:32)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 22.05.2016 11:56:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz