Laserowe usuwanie tatuażu

Home  >>  Katalog  >>  hotel Zdrowie i uroda  >>  hotel Zdrowie  >>  Laserowe usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu

Pod wpływem emocji, a czasami nie do końca przemyślanych decyzji postanawiamy wykonać sobie tatuaż. Jednak nie jest to problem już nigdy więcej! Laserowe usuwanie tatuażu jest teraz ogólnodostępne i pomoże pozbyć się niechcianego tatuażu. Czasami z różnych powodów chcemy się go pozbyć. Złe wspomnienia, zmiany ciała i skóry – teraz to już nie jest problem.

Jak przebiega proces usuwania tatuażu?

Tatuaż to wprowadzenie pod skórę odpowiedniego pigmentu, który organizm nie jest w stanie pochłonąć. Laser ma za zadanie rozbić ten pigment na tak drobne cząsteczki, które organizm będzie w stanie pochłonąć. Laserowe usuwanie tatuażu to proces bardzo złożony i wpływa na niego wiele czynników. W zależności od tego jaki typ skóry posiadasz, jaki rodzaj atramentu został użyty, ile warstw jest nałożonych oraz jaki jest to kolor atramentu.

Czy jeden zabieg wystarczy, aby usunąć tatuaż?

W zależności od tego, czy tatuaż był wykonywany przez profesjonalistów, czy amatorsko, laserowe usuwanie tatuażu może stanowić od 3 do nawet 10 sesji. Każda sesja powinna się odbywać w minimum cztero tygodniowych odstępach.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 15.09.2019 03:19:04)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz