Laleczka Babeczka MANFI – prezent dla małej kucharki

Home  >>  Katalog  >>  hotel Firmy wg branż  >>  hotel Dla dzieci  >>  Laleczka Babeczka MANFI – prezent dla małej kucharki

Laleczka Babeczka MANFI – prezent dla małej kucharki

Laleczka Babeczka MANFI - prezent dla małej kucharki

Cupcake’i to ulubione łakocie Twojej córki? Jeśli tak, a na dodatek jeśli uwielbia asystować Ci w przygotowywaniu wypieków, a poza tym chciałaby być małą kucharką, jej ukochaną zabawką będzie Laleczka Babeczka . Nie jest to zwykła lalka, ale interaktywny zestaw zachęcający do ciekawych pomysłów. Jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat.

Laleczka Babeczka – śliczna zabawka w mocnych barwach

Wytworzona przez TM Toys – markę z Polski obecną na rynku od 1997 roku – i dystrybuowana w linii Cupcake Surprise, Laleczka Babeczka to zestaw o miłym zapachu, który składa się z:

  • deseru lodowego
  • laleczki w edycji specjalnej,
  • zwierzątka-niespodzianki,
  • zestawu akcesoriów.

Można wybierać spośród dwóch ulubionych kolorów dziewczynek: różowego i fioletowego. Deser lodowy skrywa w środku salon piękności i zmienia kolor po tym, jak zmoczymy go zimną wodą. W małej babeczce natomiast chowa się zwierzątko.

Przygotujcie razem babeczki!

Być może tak się przydarzy, że po zabawie Laleczką Babeczką dziewczynka postanowi coś upiec (a przynajmniej pobyć z Tobą w kuchni). Możecie wtedy wykorzystać wygląd babeczki z zestawu jako inspirację do dekorowania Waszych własnych smakołyków. Kremowe zawijasy, posypka, czekolada, a może lukier – pyszne rzeczy mogą przyjść Wam na myśl. Prawda, że świetna zabawa?


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 09.11.2018 06:24:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz