Kostki do układania

Home  >>  Katalog  >>  hotel Rozrywka  >>  Kostki do układania

Kostki do układania

Kostki do układania

Speedcubing – wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo popularna jest do dyscyplina. Niektórzy nawet nie wiedzą na czym polega. Speedcubing polega na jak najszybszym układaniu kostek logicznych.

Co to takiego kostki logiczne? Chyba każdy z nas kojarzy z czasów swojego dzieciństwa kostkę Rubika. Jest to jeden z rodzai kostek logicznych, które służą do układania. Jednak obecnie na rynku znajduje się bardzo duży wybór kostek do układania w przeróżnych kształtach.

Kostki do układania przybierają teraz różne formy. Znane są kostki w kształcie piramid, kul czy też kostki zmiennokształtne. Są one nie tylko świetnym źródłem rozrywki ale pozwalają na kształtowanie u dzieci (ale także dorosłych) wyobraźni i umiejętności logicznego myślenia. Kostki do układania świetnie sprawdzają się także w przypadkach kiedy chcemy ćwiczyć swoją cierpliwość.U dzieci, które zajmują się układaniem kostek zauważono lepsze wyniki na lekcjach matematyki oraz na zajęciach technicznych.

Kostki do układania to połączenie nauki i zabawy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wyborem kostek w sklepie internetowym Netcube. Znajdziesz w nim między innymi takie modele jak:

– MoYu WeiLong GTS v2- Gans GAN Air SM Magnetic- ShengShou Mirror- MoYu WeiLong GTS- MoYu GuoGuan YueXiao Pro- Valk 3


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 09.03.2018 05:07:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz