Klocki LEGO Space Police

Home  >>  Katalog  >>  hotel Prawo i społeczeństwo  >>  hotel Rodzina  >>  Klocki LEGO Space Police

Klocki LEGO Space Police

Klocki LEGO Space Police

Kosmiczny świat to przestrzeń zainteresowań Twojego dziecka? Klocki LEGO Space Police to idealna zabawka dla niego! LEGO przygotowało serię zestawów klocków o kosmicznych mocach. Wszystko po to aby dobro walczyło ze złem, nawet w kosmicznym świecie. Kosmiczne statki i niesamowite pojazdy, które z zawrotną prędkością dościgną przestępców!

Długie godziny zabawy z klockami LEGO! Klocki LEGO Space Police pozwoli Ci zbudować kosmiczne centrum policyjnego dowodzenia. Adrenalina i emocje będą niesamowite. Świetna zabawa gwarantowana, a wszystko to dzięki różnorodnym pojazdom kosmicznym i kosmicznym urządzeniom. One pozwolą walczyć z kosmicznymi potworami i strzec bezpieczeństwa kosmosu. Niektóre zestawy posiadają ponad 600 elementów! Taki zestaw gwarantuje długie godziny udanej zabawy!

Gdzie zakupić kosmiczne zestawy klocków LEGO? W katalogu klocków LEGO znajdziecie listę sklepów, w których są dostępne klocki LEGO Space Police. Tam znajdziecie także dokładny opis klocków, zdjęcia oraz ceny zestawów. Wszystko w jednym miejscu, w zasięgu Twojej ręki. Klocki LEGO to zabawki, które rozwiną wyobraźnię Twojego dziecka oraz jego zdolności manualne.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 27.12.2019 22:03:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz