Klaudia She Wolf

Home  >>  Katalog  >>  hotel Zdrowie i uroda  >>  Klaudia She Wolf

Klaudia She Wolf

Klaudia She Wolf

Naturalna pielęgnacja twarzy to podstawa. Warto stosować sprawdzone i bezpieczne kosmetyki do codziennej higieny i troski o cerę. Coraz więcej znanych osób testuje, a następnie reklamuje kosmetyki. Wiele osób odbiera to bardzo pozytywnie i przez to przekonuje się do danych produktów. Klaudia She Wolf, znana blogerka opowiada o naturalnej pielęgnacji skóry twarzy.

Co preferuje Klaudia?

Klaudia She Wolf uwielbia maseczki. Znajdą się one w codziennej pielęgnacji ciała. Maseczki Chic Chiq są naturalne, w składzie występują naturalne składniki, w pełni bezpieczne dla cery. Maski stosuje po nieprzespanej nocy, przy poparzeniach słonecznych a nawet przy mrozie. MAseczki te koją cerę, tonizują o odżywiają.

Jakich masek używa?

Klaudia She Wolf stosuje maseczki glinkowe, ponieważ oczyszczają one cerę i regulują jej pracę. Kolejnymi są maseczki algowe. W ten sposób koi i wycisza cerę. Blogerka ceni sobie tez maseczki całonocne, działają one wolniej, jednak efekt jest niesamowity. Podkreśla, że należy dobrać maseczkę do indywidualnego rodzaju cery. Warto wybrak produkty naturalne i bezpieczne . Mają one nawilżać i odżywiać cerę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.10.2019 17:14:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz