Jak urządzić mieszkanie w męskim stylu?

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  hotel Wnętrze  >>  Jak urządzić mieszkanie w męskim stylu?

Jak urządzić mieszkanie w męskim stylu?

Jak urządzić mieszkanie w męskim stylu?

Można zastanawiać się, czy należy różnicować wystrój wnętrza ze względu na płeć jego mieszkańca. Zapewne da się znaleźć tyle głosów za, co przeciw. Jeśli jednak stawiamy na nadanie charakteru swoim pomieszczeniom (niekoniecznie ze względu na płeć), zastanówmy się, jak urządzić mieszkanie w męskim stylu.

Ciemne kolory, proste linie, więcej szafek niż półek? To może być to, czego potrzeba. Rolety zamiast zasłonek i firanek. Gładka podłoga wyłożona parkietem lub płytkami zamiast dywanem. Kącik na hobby, gabinet, salon komputerowy… Można byłoby długo wymieniać, ale tak naprawdę wszystko zależy od osobistych preferencji. Nikt nie zabroni panom kupienia puszystej wykładziny.

Gdybyśmy jednak poszli za stereotypami, do mieszkania w męskim stylu należałoby wybrać jak najmniej półek, na których osiada kurz (chyba że ma na nich stanąć bogata biblioteczka, książek nie ma co chować w szafie). Kuchnia również nie musiałaby być duża, podobnie z łazienką. Co jednak pewne, to że w mieszkaniu w męskim stylu nie będą potrzebne rozbudowana garderoba i toaletka. Choć… kto wie?


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 12.09.2018 01:01:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz