Jak działa węgiel aktywny?

Home  >>  Katalog  >>  hotel Zdrowie i uroda  >>  hotel Kobiety  >>  Jak działa węgiel aktywny?

Jak działa węgiel aktywny?

Jak działa węgiel aktywny?

Szukasz skutecznej metody wybielania zębów, która zagwarantuje Ci szybkie efekty bez skutków ubocznych dla organizmu? Jeśli tak, to Coco Glam, jest Twoim wymarzonym produktem! Dlaczego? Odpowiedź tkwi w węglu aktywnym, który jest w składzie tego cudownego proszku. Jeśli nie wiesz jak działa węgiel aktywny, to tutaj znajdziesz garść informacji na ten temat.

Węgiel aktywny – jakie ma właściwości?

Coco Glam to proszek, który nakłada się na zęby delikatnymi, okrężnymi ruchami szczoteczki. Jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje ścierania się szkliwa — wręcz przeciwnie — sprawia, że zęby są mocniejsze, dokładnie oczyszczone i wybielone. Wszystko dzięki obecności węgla aktywnego z drzewa kokosowego, który wchłania zanieczyszczenia, tym samym sprawia, że żółty nalot zostaje zmniejszony bez ingerencji w strukturę zębów.

Węgiel aktywny od dawna znajduje zastosowanie w wielu aspektach naszego życia. W kosmetyce stosuje się go najczęściej w produktach wybielających oraz w kosmetykach dermatologicznych służących do oczyszczania skóry problematycznej.

Jak działa węgiel aktywny?

Wiele osób zastanawia się jak działa węgiel aktywny. Ma on przede wszystkim właściwości wiążące i absorbujące. Najpierw wiąże toksyny a następnie wchłania je. Węgiel aktywny zawarty w Coco glam został poddany dokładnej obróbce, która sprawia, że ma on mały współczynnik ścieralności, co sprawia, że mycie zebów proszkiem jest całkowicie bezpieczne dla zębów.

Wybierz Coco Glam i przekonaj się jak działa węgiel aktywny – 100% naturalny!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 26.06.2019 17:19:01)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz