Inwestycja dla aktywnych: Sensity Wielicka

Home  >>  Katalog  >>  hotel Firmy wg branż  >>  hotel Nieruchomości  >>  Inwestycja dla aktywnych: Sensity Wielicka

Inwestycja dla aktywnych: Sensity Wielicka

Inwestycja dla aktywnych: Sensity Wielicka

Przy ulicy Wielickiej w Krakowie powstaje nowa inwestycja dewelopera Sento, Sensity Wielicka. W założeniu ma pomagać mieszkańcom w utrzymaniu work-life balance. To dzięki temu, że została zlokalizowana w części miasta dobrze skomunikowanej z pozostałymi, zwłaszcza z tymi, gdzie mieści się najwięcej parków biznesowych. Z Sensity blisko jest też do najpopularniejszych miejsc, gdzie krakowianie spędzają czas wolny. Mowa tu o Bagrach, Kazimierzu i ICE oraz Bulwarach Wiślanych.

Co bardzo ważne, inwestorzy zawczasu myślą o tym, jak ich mieszkańcom będzie się żyło w ich budynku i jak wpłynie na nich okolica. Z Sensity łatwo dojechać do krakowskich terenów zielonych, zwłaszcza na rowerze. Niedaleko stąd też do centrów handlowych jak Bonarka czy Castorama. Blisko również do wyjazdu z miasta i autostrady. Takie położenie pozwala unikać korków przy wyjeździe na weekendy, urlopy czy święta.

Jak Sensity Wielicka będzie zbudowane? Oczywiście w zgodzie z obowiązującymi standardami. Ponadto z ważnych informacji należy wymienić: posadzka to zatarta wylewka cementowa, tynki są gipsowe, maszynowe, stolarka okienna zostanie wykonana w systemie PCV, a do każdego mieszkania zostaną wmontowane drzwi antywłamaniowe klasy C.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 12.10.2018 12:00:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz