Hybrydowy manicure

Home  >>  Katalog  >>  hotel Zdrowie i uroda  >>  hotel Uroda  >>  Hybrydowy manicure

Hybrydowy manicure

Hybrydowy manicure

Piękne i zadbane paznokcie stanowią wizytówkę każdego z nas. W ostatnich latach bardzo popularny wśród kobiet stał się hybrydowy manicure. Trudno się temu dziwić, gdyż posiada on wiele zalet! W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam, jakie są jego największe zalety, a także jakie najgorsze błędy popełniamy podczas wykonywania tego manicure. Serdecznie zapraszamy!

Hybrydowy manicure – zalety

Hybrydowy manicure to przede wszystkim wygoda. Paznokcie wykonane przy pomocy lakierów hybrydowych są niesamowicie trwałe. W przeciwieństwie do zwykłych lakierów, które utrzymują się na naszych paznokciach maksymalnie przez kilka dni, taki manicure potrafi wyglądać świetnie nawet do 2-3 tygodni. To doskonała opcja na wakacje, ale również na co dzień, gdyż przez długi czas możemy cieszyć się pięknymi, zadbanymi paznokciami.

Jakie są najgorsze błędy popełniane przy wykonywaniu tego manicure?

Przy wykonywaniu paznokci lakierami hybrydowymi możemy popełnić jednak kilka błędów, które negatywnie wpływają na kondycję naszych paznokci. Najgorszym błędem jest zdecydowanie zrywanie lakieru hybrydowego, a nie usuwanie go przy pomocy acetonu czy innych specjalnych narzędzi. Powoduje to znaczne osłabienie paznokci, a w niektórych przypadkach może doprowadzić do nawet do ich poważnego uszkodzenia. Hybrydowy manicure powinien być wykonywany bardzo starannie. Częstym błędem jest zalewnie skórek, które prowadzi do tego, iż lakier nie trzyma się dobrze paznokcia, przez co manicure nie jest aż tak trwały.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 17.11.2019 19:29:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz