Gryzaczek dla dziecka

Home  >>  Katalog  >>  hotel Ludzie  >>  Gryzaczek dla dziecka

Gryzaczek dla dziecka

Gryzaczek dla dziecka

Czas, w którym maluchom wyrzynają się pierwsze ząbki, to nerwowy i trudny czas dla dziecka, ale też rodzica. Płacz i marudzenie są wtedy na porządku dziennym, a zmartwieni rodzice poszukują sposobów, jak ten przetrwać spokojnie ten czas. Rozwiązaniem jest niepozorny, acz przydatny gadżet, jakim jest gryzaczek dla dziecka. Pozwoli on na rozweselenie maluszka, zajmie go w trudnej chwili, a także przyniesie ulgę, kiedy podczas wyrastania ząbków swędzą dziąsła.

Odpowiednim i bezpieczny gryzaczek dla dziecka powinien być wykonany z tak dobranych materiałów, aby nie stanowił dla niego jakiegokolwiek zagrożenia. Własnie takie są eko gryzaki od sklepu May Lily. Dzięki temu, że powstają one ręcznie, z dokładnością o najdrobniejszy szczegół, są całkowicie bezpieczne. Każdy gryzaczek dla dziecka składa się z zawieszki z organicznej bawełny oraz kółeczka wykonanego z polskiego drewna klonowego, zaimpregnowanego organicznym, bezpiecznym dla maluszka olejkiem kokosowym.

Dodatkowo wyglądają bardzo atrakcyjnie – plecione na szydełku, pastelowe sówki i króliczki są urocze, a ukryta wewnątrz nich grzechotka zdecydowanie przyda się dziecku nawet po okresie ząbkowania. Jeszcze później – będzie śliczną pamiątką z czasów niemowlęcych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 12.02.2020 22:13:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz