Garmin Fenix 5

Home  >>  Katalog  >>  hotel Internet i komputery  >>  hotel Sklepy internetowe  >>  Garmin Fenix 5

Garmin Fenix 5

Garmin Fenix 5

W dzisiejszych czasach wiele osób prowadzi siedzący tryb życia. Praca w biurze zobowiązuje do 8-godzinnego siedzenia przy biurku. Brak ruchu oraz świeżego powietrza może źle wpływać na organizm każdego człowieka. Warto zasięgnąć aktywności fizycznej. Jogging, pływanie, gra w piłkę – każdy powinien wybrać odpowiednią dla siebie dyscyplinę. Każda aktywność fizyczna może być urozmaicona wszelakimi sposobami. Doskonałym towarzyszem każdego treningu może być zegarek Garmin Fenix 5. Jest on wyposażony w wiele funkcji, posiada GPS. Umożliwia nadgarstkowy pomiar tętna.

Garmin Fenx 5 w pełni dla posiadacza

Zegarek Garmin Fenix 5 ma charakter indywidualny, dopasowuje się do stylu oraz upodobań posiadacza. Ma on opcje wymiennych pasków – tak więc można bezpośrednio zmieniać styl zegarka, w zależności od dnia i nastroju użytkownika. Urządzenie jest bardzo funkcjonalne i wygodne w obsłudze. Poruszanie się po menu nie sprawia żadnej trudności.

Wytrzymałość zegarka

Garmin Fenix 5 jest wytrzymały na trudne warunki zewnętrzne, dzięki stalowej konstrukcji. W czasie treningu na bieżąco monitorowane są postępy i aktywności użytkownika. Zegarek może także towarzyszyć podczas pływania – mierząc tętno, natomiast przy joggingu – dynamikę ruchu. Urządzenie ułatwi zbudowanie lepszej formy oraz poprawę wyników w czasie codziennych aktywności sportowych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 09.04.2019 22:38:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz