Frezowanie kominów

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  hotel Architektura  >>  Frezowanie kominów

Frezowanie kominów

Frezowanie kominów

Kominy XXI wieku

Jak wykazują raporty służb odpowiedzialnych za bezpieczny stan budynków, kondycja ogromnej liczby kominów w naszym kraju wymaga interwencji. Brak adekwatnego ciągu kominowego, niewłaściwy dobór materiałów na ściany kominowe stwarzają duże zagrożenia dla mieszkańców, pracowników , a oprócz tego osób przebywających w zasięgu oddziaływania takich zagrożeń.

Do największych zagrożeń należy zaliczyć pożar, którego zarzewiem bywa sadza przywierająca do powierzchni wewnetrznych komina. Niewypalona sadza występuje w kominie w znaczącej liczbie przypadków wówczas, gdy w ściankach komina występują nierówności i zagłębienia ułatwiające zagnieżdżanie się osadów, a również wówczas gdy konstruktorzy zaprojektowali niepotrzebne przewężenia i zakręty.

Innym poważnym zagrożeniem może być sposobność zatrucia się czadem, który powstaje wówczas, gdy spalanie węgla następuje w niedostatecznej ilości tlenu. Częstym powodem przedostawania się czadu do pomieszczenia są zapchane kominy i niedostateczny ciąg.

Trzecim poważnym zagrożeniem może być sposobność zawalenia się komina, którego ściany uległy uszkodzeniu.

Frezowanie kominów jako eliminator zagrożeń

Żeby zapobiec większości opisanych zagrożeń można wybudować komin od nowa lub naprawić zepsuty. Okazuje się, że koszty naprawy są znacznie niższe niż budowa od nowa. Natomiast pod warunkiem wykorzystania metody, którą jest frezowanie komina, z użyciem najnowocześniejszych i bezpiecznych urządzeń. Zapraszamy Państwa na stronę marex-frez.pl/frezowanie-kominow. Znajdziecie tu dokładny opis technologii , a oprócz tego porozmawiacie z doświadczonymi fachowcami, którzy udzielą rzeczowej porady i skalkulują koszt usługi.


Ocena: 3/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.7360005, Długość geograficzna: 20.505732099999932

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 74 (ostatnio: 25.11.2018 11:32:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz