Dom z dużymi przeszkleniami

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  Dom z dużymi przeszkleniami

Dom z dużymi przeszkleniami

Dom z dużymi przeszkleniami

Dom z dużymi przeszkleniami – jakie ma zalety, a jakie wady?

W nowoczesnych projektach domów, coraz częściej pojawiają się duże okna i przeszklenia. Budynek z dużymi, przejrzystymi szybami prezentuje się nie tylko nowocześnie, lecz także ekskluzywnie i wyjątkowo. Takie rozwiązanie ma swoje zalety, lecz także wady. Jakie?

Dom z dużymi przeszkleniami to przede wszystkim dom jasny, w którym pomieszczenia są dobrze doświetlone, a więc przejrzyste i optycznie większe. Kolejną zaletą sporych przeszkleń jest zdecydowanie zmniejszenie granicy między wnętrzem a ogrodem, co zapewnia dobry widok na przykład na bawiące się w ogrodzie dzieci czy malowniczy krajobraz. Okna, które wykorzystywane są podczas budowy domu z przeszkleniami to zazwyczaj okna przesuwne, które zabierają o wiele mniej miejsca od tradycyjnych oraz posiadają płaskie progi, co jest ważne przy mieszkających w domu dzieciach czy osobach starszych.

Dom z dużymi przeszkleniami posiada niestety także wady. Jedną, i chyba największą, z nich, jest konieczność częstego i nieco utrudnionego mycia dużych połaci szyb. Jednak dzięki obecnym na rynku rozwiązaniom, takim jak robot myjący do szyb czy usługi firm sprzątających, problem ten może zostać z łatwością rozwiązany.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 18.01.2020 20:02:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz