Design dla dzieci

Home  >>  Katalog  >>  hotel Firmy wg branż  >>  hotel Dla dzieci  >>  Design dla dzieci

Design dla dzieci

Design dla dzieci

Mukaki – brzmi tajemniczo, prawda? A wiesz, czym jest sklep internetowy o takiej właśnie nazwie? Już spieszymy z wyjaśnieniem. To miejsce, w którym design dla dzieci najwyższej klasy zawsze będzie na podium. Miejsce, w którym piękno i styl łączą się z prostotą i praktycznością. Zastanawiasz się, kto wpadł na taki pomysł i jak to wszystko się zaczęło? Odpowiedź znajduje się między innymi na stronie internetowej sklepu. Brzmi baśniowo i nierealnie – a jednak jest prawdziwa.

A więc było tak… mukaki znalazły sobie nareszcie kilku przyjaciół. A ponieważ do siebie całkiem nieźle pasowały, ogromnie się polubiły. Teraz bardzo chętnie przybędą do Twojego wnętrza, by zmienić je i zaczarować. Może nie na zawsze, bo kto nie lubi zmian. Ale na długo. Pokój wypełniony dobrą energią. Przepełniony naturalnymi materiałami. Taki wygląd to właśnie cel naszej działalności! Zdarza Ci się, że masz problemy z wyborem? Nie martw się. Pomożemy wprowadzić design dla dzieci do Twojego domu.

Założycielką tego sklepu jest architektka i mama. Tak niecodzienne doświadczenie pozwala jej wiedzieć doskonale, czego potrzeba maluchom. Po narodzinach swojej latorośli wpadła na pomysł założenia sklepu, w którym królować będzie design dla dzieci. I oto są Mukaki!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 27.08.2019 06:33:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz