Czym jest employer branding?

Home  >>  Katalog  >>  hotel Biznes i ekonomia  >>  hotel Biznes  >>  Czym jest employer branding?

Czym jest employer branding?

Czym jest employer branding?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, czym jest employer branding, mamy dla Ciebie na ten temat kilka podstawowych wiadomości. Z tego krótkiego wpisu dowiesz się, co kryje się pod definicją employer brandingu, skąd się wziął oraz – to najważniejsze – jak możesz wykorzystać go we własnym biznesie, by zintegrować i zaangażować obecnych pracowników oraz przyciągnąć wartościowych i kompetentnych kandydatów.

Employer Branding to więc strategia budowania marki pracodawcy, w ramach której podejmujesz działania, które ukazują Twoją firmę jako dobre miejsce pracy. Podjęte w ramach EB akcje pomagają Ci snuć opowieść o wartościach Twojej marki, historii jej powstania, misji i założeniach.

W ramach employer brandingu możesz prowadzić działania wewnętrzne i zewnętrzne. Te pierwsze polegają na budowaniu zgranego zespołu, mogą obejmować wyjazdy integracyjne, system poleceń pracowniczych, udział w szkoleniach, kursach i treningach. Dobrze poprowadzisz strategię zewnętrzną, jeżeli będziesz publikował spójne komunikaty w social mediach, brał udział w targach pracy i kariery, dbał o przyjazną rekrutację i nie tylko dobre pierwsze wrażenie, ale sprawny i pełen wyczucia onboarding.

Więcej na temat tego, czym jest employer branding, przeczytasz tutaj: https://www.smartways.io/pl/co-to-employer-branding-i-jak-pomoze-ci-zdobyc-pracownikow/


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 10.04.2019 01:12:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz