Czerpnia dachowa typ B

Home  >>  Katalog  >>  hotel Produkcja przemysłowa  >>  Czerpnia dachowa typ B

Czerpnia dachowa typ B

Czerpnia dachowa typ B

Jednym z elementów składowych instalacji nawiewnej opartej na kanałach prostokątnych jest czerpnia dachowa typ B. Montowana jest na dachu, stanowi zewnętrzne zakończenie przewodów wentylacyjnych służących do pobierania powietrza z zewnątrz budynku.

Podstawowa funkcja

Z pozoru prosty element, jakim jest czerpnia dachowa typ B, pełni istotną rolę w systemie wentylacyjnym. Stanowią one zabezpieczenie kanału nawiewnego przed działaniem opadów atmosferycznych. Ponadto nie pozwala, by duże ciała obce dostały się do wnętrza przewodu. Solidna konstrukcja wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej. Wyposażono ją w pióra o kącie nachylenia 45 stopni oraz siatkę montowaną wewnątrz. Montowana jest przy użyciu śrub i nakrętek z wykorzystaniem połączenia kołnierzowego.

Czerpnia dachowa typ B – zamówienie

Na stronie internetowej producenta znaleźć można typoszereg oraz klucz oznaczeń, według którego można złożyć zamówienie na odpowiednią czerpnię dachową. Typ B stosowany jest w układach, gdzie należało wykorzystać kanały prostokątne. Istnieje również możliwość wyboru koloru z palety RAL, na który zostanie pomalowany produkt. Umożliwia to precyzyjne dopasowanie nie tylko do systemu wentylacji, ale i wyglądu budynku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 28 (ostatnio: 16.10.2018 17:49:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz