Czekoladki z karmelem

Home  >>  Katalog  >>  hotel Internet i komputery  >>  hotel Sklepy internetowe  >>  Czekoladki z karmelem

Czekoladki z karmelem

Czekoladki z karmelem

Jest wiele okazji w roku, kiedy dajemy sobie prezenty. Poczynając od urodzin, przez imieniny po rocznice. Wtedy zastanawiamy się co możemy dać bliskiej nam osobie. Najlepiej jest dopasować upominek do indywidualnych preferencji osoby obdarowanej. Czekoladki z karmelem mogą być idealnym pomysłem na prezent. Dlaczego warto je wybrać?

Co takiego wyjątkowego niosą w sobie czekoladki?

Leonidas niezmiennie od ponad 100 lat produkuje czekoladki zgodnie z unikalną tradycją i recepturą. Czekoladki z karmelem mają w składzie stuprocentowe masło kakaowe i wyjątkowy dodatki, które są specjalnie wyselekcjonowane. Czekoladki występują w 4 deserowych smakach. Pralinki zawierają same świeże i naturalne składniki. Wśród nich wyróżnia się karmel, pozyskiwany naturalnie z cukru poddanego wysokim temperaturom.

Dlaczego warto?

Czekoladki z karmelem to kilka wyjątkowych smaków. Wśród nich wyróżnia się pralinki z płynnym karmelem lub z dodatkiem skórki pomarańczowej. Inne pralinki są z dodatkiem bergamotki lub wyjątkowa sól z Guerande. Wybierz najlepsze czekoladki i ciesz się z najbliższymi ich wyjątkowym smakiem. Czekoladki są zapakowane bardzo eleganckie opakowania przez na idealnie nadają się na prezent.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.10.2019 17:12:16)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz