Co to jest open space 2.0?

Home  >>  Katalog  >>  hotel Biznes i ekonomia  >>  hotel Praca  >>  Co to jest open space 2.0?

Co to jest open space 2.0?

Co to jest open space 2.0?

Najprościej mówiąc: open space 2.0 to nowy pomysł na organizację biur z otwartą przestrzenią. Zakłada stworzenie pokoi / sekcji, gdzie będzie się praca w ciszy, sprzyjającej skupieniu i ewentualnemu prowadzeniu profesjonalnych rozmów telefonicznych z klientem. Od tradycyjnego open space różni się tym, że bierze pod uwagę potrzeby osób nie mogących się skupić wśród wielu innych pracowników.

Jakie są zalety open space 2.0? Przede wszystkim sprzyja koncentracji i zwiększa wydajność. Sprawia, że zatrudnieni są bardziej wypoczęci, przez co minimalizuje poziom stresu i popełnianych przez nich pomyłek.

Czy każdy może sobie pozwolić na taką aranżację biura? Zapewne nie, bo wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Jeśli jednak pracodawcy zależy na zapewnieniu choćby namiastki cichej przestrzeni, może rozważyć zakup budki telefonicznej. Ponieważ wycisza hałas aż na poziomie -35 dB, jest miejscem wyjątkowo wytłumionym. Wyeliminuje poczucie bycia podsłuchiwanym, pojawiające się u tak wielu pracowników. Zapewni dyskrecję i koncentrację podczas połączeń. Nie zagraci biura – jest zbudowana z częściowo przejrzystych materiałów.

Szczegółowe informacje na temat budki telefonicznej i jej zastosowania w open space 2.0 znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 28.11.2018 17:09:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz