Cisco 1100 router

Home  >>  Katalog  >>  hotel Internet i komputery  >>  Cisco 1100 router

Cisco 1100 router

Cisco 1100 router

Wydajny, kompaktowy Cisco 1100 router łączy w sobie wiele funkcjonalności zapewniających szerokopasmowy dostęp do internetu, nowoczesne usługi i bezpieczeństwo. Wygodne w obsłudze oprogramowanie pozwala na komfortową konfigurację, wdrożenie i zarządzanie urządzeniami w sieci.

Cisco 1100 router – bogactwo funkcji

Produkt ten obsługuje wiele protokołów, enkapsulacji i funkcji zarządzania ruchem. Pozwala to na elastyczne dostosowanie oferowanych w sieci usług do potrzeb konkretnych użytkowników. Wiele poziomów bezpieczeństwa, zaawansowana kontrola ruchu oraz algorytmy szyfrowania i poświadczeń umożliwiają osiągnięcie wysokiego poziomu ochrony transmitowanych danych. Cisco 1100 to router, którego zaletą będą nieduże rozmiary, lekka konstrukcja oraz oszczędność energii. Pozwala to na montaż w wielu lokalizacjach, które niekoniecznie są idealnie przystosowane do instalacji tego typu urządzeń.

Wydajność to klucz do sukcesu

ISR cechuje się wysoką wydajnością. Pozwala to na równoczesny dostęp do sieci szerokopasmowych i użytkowanie bezpiecznych usług transferu danych, połączeń głosowych oraz video. Więcej informacji na temat dostępnych funkcji, a także szczegółowe dane techniczne Cisco 1100 router można znaleźć w opisie znajdującym się pod podanym linkiem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 08.09.2018 10:16:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz