CB Radio Olsztyn

Home  >>  Katalog  >>  hotel Motoryzacja  >>  hotel Części samochodowe  >>  CB Radio Olsztyn

CB Radio Olsztyn

CB Radio Olsztyn

CB Radio wczoraj i współcześnie

Jeszcze do niedawna samochodowy sprzęt radiokomunikacyjny, na szeroką skalę, był używany tylko w przedsiębiorstwach. Masowo stosowano go w ciężarówkach biznesowych i autach dostawczych. Pierwotnym jego zadaniem było przekazywanie treści o sytuacji na drodze w poszczególnych regionach, wyjątkowo podczas niepewnych warunków atmosferycznych i zagrożeń występujących na drodze w czasie zimy. Jednakże ostatnio rozpoczął pełnić rolę najlepszej informacji o kontrolach drogowych prowadzonych przez policję i inspekcję transportu drogowego. Komunikaty przekazywane przez użytkowników cb radio umieją w porę zapobiec zatrzymaniu ludzi np podróżujących zbyt prędko i z tego powodu zazwyczaj przekraczających dozwolone prędkości. Ta nowa efektywność urządzeń cb radio spowodowała masowe zakupy tego sprzętu także przez użytkowników osobistych. Zwłaszcza tych, którzy dużo podróżują i skracają sobie czas przejazdów poprzez utrzymywanie prędkości pojazdów znacznie ponad obowiązujące ograniczenia.

CB Radio a oszczędności

Okazuje się, że koszt zakupu cb radio średniej klasy, np za kwotę ok. 500 PLN bardzo prędko może się zwrócić, o ile kierowca – pirat drogowy – chociaż kilka razy uniknie zapłaty mandatu za zbyt szybką jazdę. W tym przypadku oszczędności na punktach karnych są wartością uzyskaną prócz tego.

O ile mieszkacie w Olsztynie lub w okolicy polecamy odwiedzić sklep CB Radio Olsztyn by zaznajomić się z markowym sprzętem i dostać fachowe porady.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.7841403, Długość geograficzna: 20.50193139999999

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 25 (ostatnio: 23.05.2018 00:44:32)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 11.04.2016 05:14:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz