Bonie elewacyjne

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  hotel Architektura  >>  Bonie elewacyjne

Bonie elewacyjne

Bonie elewacyjne

Styropianowe bonie elewacyjne to przede wszystkim elementy dekoracyjne, montowane najczęściej na narożnikach budynków. Pełnią one nie tylko funkcję dekoracyjna, ale także bardzo często zabezpieczają ściany przed pęknięciami, lub maskują powstałe już defekty. Decydując się na ich zakup i montaż, warto wiedzieć na co zwracać uwagę wybierając bonie elewacyjne.

Ważne, aby elementy te były wykonane z dobrej jakość materiału. Solidne produkty składają się ze styropianów pokrywane są masą polimerowo-kwarcową, która dodatkowo utwardza bonie. Poza tym, zabieg ten ma na celu uodpornienie elementów dekoracyjnych na różnego rodzaju uszkodzenia i warunki atmosferyczne, w tym deszcz, śnieg i duże wahania temperatur. Dzięki temu sztukateria ma szansę przetrwać i dobrze wyglądać przez długie lata.

Kolejną zaletą boni elewacyjnych jest ich lekkość i elastyczność. Produkty te posiadają mocne profile, co zapewnia im wytrzymałość a jednocześnie potrafią pracować z całym budynkiem bez obawy o pęknięcia. Bonie elewacyjne dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać elementy dopasowane do stylu danego budynku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 07.08.2019 17:28:02)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz