Berker Q.3

Home  >>  Katalog  >>  hotel Dom  >>  hotel Oświetlenie  >>  Berker Q.3

Berker Q.3

Berker Q.3

Wykonane z duroplastu, kanciaste ramki Berker Q.3 to produkt, który będzie wyrazistym uzupełnieniem aranżacji pomieszczeń. Ostre krawędzie, ciekawa kolorystyka i solidne wykonanie – oto osprzęt który sprawdzi się w niemal każdym nowoczesnym wnętrzu.

Berker Q.3 – cechy zestawu

Na asortyment z serii Berker Q.3 składają się ramki pionowe i poziome – od jedno do nawet pięciokrotnych. Wysoka jakość wykonania tych produktów powoduje, że są odporne na działanie środków czystości, światło UV, a także drobne uszkodzenia mechaniczne. Możliwy jest montaż podtynkowy i natynkowy. Duży wybór łączników i gniazd daje szanse na stworzenie funkcjonalnego zestawu sterującego oświetleniem oraz urządzeniami elektrycznymi.

Gdzie mogę znaleźć te produkty?

Berker Q.3 i inny osprzęt z serii Q znaleźć można w sklepie internetowym epstryk.pl. Odpowiedni dobór i rozmieszczenie łączników, gniazd i innych elementów sterujących pozwala osiągnąć wysoki komfort użytkowania pomieszczeń. Warto poświęcić czas na ich dopasowanie do wystroju wnętrza. Dzięki temu nie będą zaburzać kompozycji, a mogą się również stać ciekawą jej częścią. W przypadku wątpliwości, zawsze warto skorzystać z porad ekspertów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 12.06.2019 13:54:02)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz