Aplikacje webowe

Home  >>  Katalog  >>  hotel Internet i komputery  >>  Aplikacje webowe

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe to podstawa dobrze prowadzonego biznesu w dzisiejszych czasach. Jeżeli zależy ci na tym, żeby docierać do nowych klientów, to strona internetowa czy własny profil na Facebooku to za mało. Tym nie da się wyróżnić. Narzędzia te są proste i ogólnodostępne. Tym, co jest teraz szczególnie na topie, są dedykowane aplikacje, działające za pośrednictwem internetu.

Przygotowanie takiego narzędzia jest skomplikowane. Aplikacje webowe tworzy się na komputerze, a korzysta najczęściej z telefonu. Łatwo więc zapomnieć o specyfice urządzeń mobilnych, co będzie się przekładało w dużym stopniu na jakość aplikacji. Zaprojektowanie i rzetelne wykonanie to inna rzecz. Jeżeli nie prowadzimy działalności stricte w branży IT, raczej nie będziemy w stanie sami napisać własnej apki. Należy więc zlecić to zdanie komuś na zewnątrz.

Pamiętać należy, że tak jak w przypadku stron internetowych, tak i aplikacje webowe służą do konkretnego celu. Nie wystarczy, że są ładne i mają duże logo firmy w widocznym miejscu. Mają spełniać konkretne zadanie, a żeby to było możliwe, należy zadbać o konstrukcję i architekturę informacji.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 23.08.2019 18:09:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz